»
Takaisin
»
Lisää uutisia

PPV06 osallistui viikonloppuna helteiseen ja myrskyisään Käpylä Cupiin Valkoisella ja Punaisella ryhmällä.Valkoiset pelasivat kilpasarjassa pronssille! Tiukassa pronssipelissä (2-1) vastassa oli VJS Ylästö Musta, jonka kanssa alkusarjan viimeinen peli

Lue lisää »

Mitalin makuun Käpylä Cupissa

PPV06 osallistui viikonloppuna helteiseen ja myrskyisään Käpylä Cupiin Valkoisella ja Punaisella ryhmällä.Valkoiset pelasivat kilpasarjassa pronssille! Tiukassa pronssipelissä (2-1) vastassa oli VJS Ylästö Musta, jonka kanssa alkusarjan viimeinen peli

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
PPV SistersNaiset Vitonen
21
Elo
klo 18:00
Siltamäki 2 N
HIFK/Stadin Mimmit R - PPV PPV
7-0
PPV SistersN Harrastesarja
21
Elo
klo 18:00
Tali halli tn
PPJ Mutsit - PPV Big Sisters
P2007P10
21
Elo
klo 18:00
Kartano nap 1 TN
FC Viikingit/valkoinen - PPV valkoinen
16-5
P2006Piirisarja Punaiset
22
Elo
klo 18:00
Tali halli TN 1
PPV punainen - FC Viikingit/musta
9-0
P2006Harjoitusottelu
24
Elo
klo 17:00
Pajamäen kenttä
PPV07/Valkoinen - PPV Punainen
P2007P10
24
Elo
klo 18:40
Siltamäki nap 1 N
PK-35 - PPV punainen
P2003P14 Kolmonen
24
Elo
klo 19:25
Siltamäki 2 N
PPV - HJK/East val
P2006Piirisarja Valkoiset
25
Elo
klo 18:30
Lassila TN 2
PPV valkoinen - Gnistan/keltainen
P2008P9 piirisarjan ottelut
25
Elo
klo 18:40
Munkkiniemi nap TN 2
PPV Pedot - HJK/East sin
PPV SistersNaiset Vitonen
25
Elo
klo 19:30
Pirkkola N
PPV PPV - FC Kontu/2
P2006KyIF06 VBO-turnaus
26
Elo
klo 9:30
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 3
KäPa 06 FC - PPV Punainen
P2006KyIF06 VBO-turnaus
26
Elo
klo 11:00
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 3
TuPS Valkoinen - PPV Punainen
P2006KyIF06 VBO-turnaus
26
Elo
klo 12:30
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 2
IIF P06 Blå - PPV Valkoinen
P2006KyIF06 VBO-turnaus
26
Elo
klo 13:00
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 4
SauPa - PPV Punainen
P2006KyIF06 VBO-turnaus
26
Elo
klo 14:30
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 4
KyIF Sininen - PPV Valkoinen
P2008Turnaukset
26
Elo
klo 14:30
Espoonlahti 1 TN 1/2 A1
VJS/Myyrmäki valkoinen - PPV Pedot
P2006KyIF06 VBO-turnaus
26
Elo
klo 16:00
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 2
PPV Valkoinen - HJK Kantsu Valkoinen
P2008Turnaukset
26
Elo
klo 16:00
Espoonlahti 1 TN 1/2 A1
TPS/Valkoinen - PPV Pedot
P2008Turnaukset
26
Elo
klo 17:00
Espoonlahti 1 TN 1/2 A2
PPV Pedot - Tips/Mustat
P2008Turnaukset
26
Elo
klo 18:00
Espoonlahti 1 TN 1/2 A2
PPV Pedot - VJS/3
P2008Turnaukset
27
Elo
klo 9:00
Paikka: Espoonlahti 1 TN 1/2 A1 tai A2
PPV Pedot - Useita
P2006KyIF06 VBO-turnaus
27
Elo
klo 9:30
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 3
EPS Musta C2 - PPV Punainen
P2006KyIF06 VBO-turnaus
27
Elo
klo 11:00
Kirkkonummen urheilupuisto, kenttä 1
KyIF Keltainen - PPV Punainen
P2006KyIF06 VBO-turnaus
27
Elo
klo 12:30
Kirkkonummen urheilupuisto
PPV Valkoinen - Vastustaja
EdustusKutonen
27
Elo
klo 17:00
Tali halli TN
PPV PPV - FC Kiffen/3
P2007P10
28
Elo
klo 18:00
Pitäjänmäki TN 1
PPV valkoinen - LPS/vihreä
P2006Piirisarja Punaiset
29
Elo
klo 17:30
Tapuli nap 1 N
MPS/valkoinen - PPV punainen
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
16.08.2017 PPV edarit » (Edustus)
01.07.2017 Alandia Cup 2017 yhteenveto » (P2006)
23.05.2017 PPV T08-09 harjoitukset torstaisin ja sunnuntaisin » (T2008-09)
Pajamäen Pallo-Veikot Ry
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat